Yurtdışında Ülke Seçenekleri

Her ülkede üniversite eğitimi ücretli değildir, bu yüzden maddi imkanlarınız, yabancı dil bilginiz, hedefleriniz,gideceğiniz ülkedeki yaşam ve çalışma olanakları doğrultusunda ülke seçebilirsiniz.

yurtdisiuniversite.org’ın  Amerika,İngiltere,Kanada,Avustralya, Almanya, Rusya, Ukrayna, Polonya, Macaristan ,Estonya ,Bulgaristan ve İtalya’da anlaşmalı olduğu üniversiteler bulunmaktadır.
Her ülkenin eğitim sistemi farklılık gösterdiği için üniversite eğitimi için seçeceğiniz ülkeye göre başvuru tarihleri,başvuru şartları,kabul belgeleri ve vize işlemleri de farklılık gösterecektir. Yurt dışında eğitime başlayacağınız tarihten en az 6-7 ay önce araştırmalarınıza ve başvurularınıza başlamanızı tavsiye ederiz.

Yurt dışı eğitim danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun en iyi ülke ve üniversite bulmanız, gerekli işlemlerinizin yapılması için size yardımcı olacaktır. İyi bir eğitim, iyi bir kariyer için yurtdisiuniversite.org üniversite yolculuğunuzda rehberiniz olacaktır.Ana Sayfa   Ülke Seçenekleri   Üniversitelerimiz   Bölüm Seçeneklerimiz   Merak Edilenler   İletişim